Sports Blog

Які вимоги до Junior у IT-компаніях: Soft Skills та Hard Skills

Знання процесів розробки продукту допомагає зрозуміти, як та з ким QA-інженеру потрібно співпрацювати для досягнення мети. Навички критики (review) передбачають розуміння принципів об’єктивності, вміння давати оцінку та ставити правильні питання. Також іноді треба запропонувати інші варіанти вирішення поточних проблем. Вміння вести документацію допоможе інформативно та доступно описувати певну інформацію. Ну а навички розповсюдження знань та навчання молодших спеціалістів є запорукою успіху на вищих позиціях.

що повинен вміти junior qa engineer

Перше, на що звертає увагу інтерв’юер, це доречний зовнішній вигляд кандидата. Оскільки більшість співбесід тепер відбуваються онлайн, важливо дбати ще про бекграунд і відсутність зайвого шуму під час співбесіди. У компанії важливими критеріями відбору є відповідність технічних навичок вимогам вакансії, наявність комерційного досвіду (якщо це вимога позиції) і рівень знання англійської мови. Для Junior https://wizardsdev.com/ C/Embedded Developer потрібно володіти англійською на рівні, достатньому для роботи з технічною документацією (Intermediate або вище), базово знати С/С++ та будь-яку мову програмування. Junior .NET Developer повинен використовувати Git, мати базові знання HTML, CSS та JavaScript. Цінується та заохочується ознайомлення із сучасними хмарними сервісами та Front-end розробкою, наприклад, Angular чи React.

Схожі вакансії

Краще всього піти на спеціалізовані IT-курси, так як читання усіх «технічних талмудів» є неефективним способом навчання. Набагато простіше та швидше це зробити, отримуючи знання від кваліфікованого фахівця, який прочитав десятки книг та сотні статей за вас. У першу чергу треба навчитися використовувати IT-терміни та QA зокрема. Для цього необхідно розібратися з тим, що таке забезпечення якості та з основними поняттями з тестування ПЗ.

  • Початківцю тестувальнику можна спробувати свої сили на фріланс-біржі або у приватного замовника, тоді як професійному тестувальнику можна вступати в контакт з великими компаніями та приватними розробниками.
  • Проводити клієнтське тестування веб- та мобільних додатків.
  • Дефекти виявлені на етапі тестування ще не є найдорожчими, але з кожним етапом все більша і більша кількість людей стає залученою до їх виправлення.
  • Головне, щоб проєкти були цікаві та можна було оцінити рівень їх виконання.
  • А ще фірми, які надають послуги тестування для дрібних компаній-розробників без відділу QA.
  • Оцінюємо навички комунікації, наскільки легко людина веде діалог, чи не боїться ставити запитання тощо.
  • Але якщо Ви навчалися у гуманітарному ВНЗ, не обов’язково йти здобувати другу вищу технічну освіту.

Кожен QA-інженер підбирає той набір інструментів в тестуванні, який буде пов’язаний безпосередньо зі специфікою роботи проєкту, з яким він працює в даний момент. Знання основних інструментів в тестуванні повинно стати базою для розвитку нових умінь і навичок початківця QA. Міжособистісні навички членів вашої команди, та й вас зокрема, також необхідні для успіху. Людина, яка ладнає з іншими, важлива для вашої команди і вас. Із такими людьми дуже легко налагодити комунікаційні процеси.

Складіть резюме

Тобто фактично продемонструвати конкретні кроки, зроблені на шляху до позиції джуніора. Базове розуміння принципів роботи з Docker буде відчутним плюсом для кандидата. Це допоможе краще зрозуміти, як далі використовуватиметься продукт, і одночасно підвищуватиме ефективність команди. Для початку роботи на позиції Junior Java Developer кандидат повинен добре знати теорію ООП, основні патерни проєктування та вміти застосовувати ці знання на практиці. А ще добре орієнтуватися в можливостях Java Core (типи даних, Collections API, Streams API, Lambdas тощо), цікавитися оновленнями у версіях мови програмування, знати принцип роботи JMM (Java Memory Management). QA-інженером (Quality Assurance Engineer) називають фахівця, який займається функціональним тестуванням програмного забезпечення на всіх етапах розробки.

Вибір відповідного комплекту інструментів в тестуванні – це запорука успіху всього тестування. Також, знання різних інструментів і середовищ розробки дає швидку інтеграцію в процесі тестування і розробки програмного продукту. Слухання – це навичка, і за всю кар’єру зустрічається не так багато людей, які слухають без qa automation java вакансії перерви і дійсно чують те, що намагається сказати інша людина. Правильно почута і сприйнята інформація сприяє швидкому вирішенню проблем. Навіть перш, ніж інша людина закінчить говорити, ми часто втручаємося, щоб запропонувати рішення. Вони можуть бути актуальними і добре продуманими, але вони не завжди вітаються.

Каналізаційна труба 110: розміри, діаметр, характеристики і відгуки

Тому у нас в FoxmindEd всі курси проходять за участю ментора, включаючи курс по QA Automation. Тривалість курсу також залежить від того, який рівень кваліфікації студент хоче мати по закінченню. Якщо досить освоїти основи ручного тестування, то пари місяців вистачить. А ось якщо захопити ще автоматизацію, то займатися доведеться довше, і рік вже не виглядає завищеним терміном. Це дозволило виділити в професії тестувальника кілька спеціалізацій. По-перше, стали відрізняти Software Testing Engineer – який перевіряє якість коду – і Quality Assurance Engineer, який займається верхнеуровневой оцінкою якості ПЗ.

Перевагу віддаємо більш залученим спеціалістам, що проявляють активну життєву позицію. Крім цього, “дизайнерські” резюме з великою кількістю візуалу (картинки, фото тощо) лише відволікають від суті. Краще надавати класичні резюме зі структурованою інформацією на 1-2 сторінки. Варто володіти основами багатопотоковості в Java, мати базові знання зі Stream API, Java Networking.

Бізнес-план для інвестора: порядок складання, ключові пункти, методи презентації

QA-інженер – це фахівець в різних областях і сферах IT, який повинен удосконалювати свої навички кожен день, кожну годину, кожну хвилину. Наведені вище пункти не є вичерпними, адже в сфері IT неможливо дістатися до досконалості в якійсь галузі, доведеться вчитися все життя. Але ці п’ять пунктів будуть гарним стартом для тестувальника-початківця.

що повинен вміти junior qa engineer

Від його роботи залежить, наскільки додаток буде зручним у використанні відразу після того, як потрапить до користувачів. Даний фахівець розробляє і впроваджує технології, які дозволяють уникнути порушень у функціонуванні і багів, щоб програмний продукт не потребував доопрацювання. З кожним наступним етапом вартість виправлення дефекту стає все більшою. Якщо дефекти виявлені на етапі побудови дизайну, то для того, щоб їх виправити, треба не тільки змінити дизайн.

У компанії вважають, що за структурою необхідно ділити резюме на блоки, деталізувати досвід роботи (компанія, позиція, період роботи, обов’язки та досягнення). Важливими є досвід роботи з Linux-оточенням, вміння працювати з системами контролю версій (Git, SVN, Mercurial тощо), базові знання електроніки, аналогової та цифрової схемотехніки. Гарним плюсом буде профайл кандидата на HackerRank, Codewars, LeetCode чи хоча б GitHub-репозиторій з власними проєктами. Головне, щоб проєкти були цікаві та можна було оцінити рівень їх виконання. Ми хочемо відзначити, що перераховані вище питання – це лише вершина айсберга. Щоб проводити співбесіду більш серйозних фахівців, потрібно буде включати алгоритми, питати мови програмування та створювати питання з технічним фахівцем.

Потім технічний фахівець повинен буде поставити кандидату теоретичні питання та дати тестове завдання. Це робиться для того, щоб визначити його компетенцію та рівень знань. Після того, як ви зрозуміли хто такі тестувальники, які вони бувають та чим займаються, вам буде легше провести інтерв’ю. Але, ми хочемо відзначити, що інтерв’ю на посаду QA Engineer проходить у декілька етапів. Перш ніж оголосити статус дефекту як невдалий і передати його розробнику, варто перевірити впливає ця проблема на подальші варіанти використання чи ні. Якщо ні, то можна продовжувати тестувати, щоб якомога раніше виявити більше помилок.

Що повинен знати тестувальник

Одне з призначень тестування — це виявити дефекти у програмному забезпеченні й, звісно ж, виправити їх. Складність виправлення дефекту на різних етапах циклу розробки програмного забезпечення буде різною. Якщо тестове середовище за характеристиками відрізняється від середовища продакшену, можуть виникнути дефекти, які було неможливо виявити під час тестування. Тож ці дефекти потрібно терміново виправити — цей процес називають hot fix.

  • Share:

Leave a Comment

sing in to post your comment or sign-up if you don't have any account.